Un accident rutier s-a produs în dimineața asta pe Autostrada Transilvania. Conducătorul unui autoturism ar fi pierdut controlul asupra direcției de deplasare și s-a izbit de parapetul metalic.
Pompierii spun că nu au avut solicitare pentru această intervenție. Circulația a fost deviată pe o bandă de mers.
Polițiștii afirmă că accidentul s-a soldat doar cu pagube materiale. Cu alte cuvinte este catalogat drept „tamponare”.
Totul s-ar fi petrecut după ce șoferului i-ar fi explodat o anvelopă la autoturism!
Descoperă mai multe la TurdaNews
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
























