Un turdean de circa 60 de ani a murit în stația de autobuz din Micro 1, după ce i s-a făcut rău, brusc. Cel mai probabil, ar putea fi vorba despre un infarct.
Oamenii spun că mergea pe bicicletă și în zona stației a coborât de pe biciletă și apoi s-a prăbușit.
Un echipaj medical a încercat să-l resusciteze, circa 40 de minute, însă nu au reușit să-l salveze.
Un echipaj al Poliției se află la fața locului.
”Este vorba despre un caz medical. O persoană cu istoric medical”, a precizat IPJ Cluj.
Descoperă mai multe la TurdaNews
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
























