Un poliţist de la Abrud a fost găsit împuşcat marţi dimineaţă în sediul Poliţiei din localitate. Prima ipoteză a anchetei este aceea a sinuciderii.
In urma cu puţin timp, un agent de la serviciul circulatie a decis sa isi puna capat zilelor chiar in cadrul sectiei unde isi desfasura activitatea, impuscandu-se in cap. Pana la aceasta ora nu se cunosc mai multe date doar ca o parte din colegii acestuia spun ca era un politist model, era casatorit si avea o fetita.
Poliţistul care s-a sinucis avea 40 de ani şi lucra la Serviciul Rutier, iar soţia sa este angajată ca secretară tot în cadrul Poliţiei Alba.
Descoperă mai multe la TurdaNews
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
























