O șoferiță s-a autoaccidentat noaptea trecută la Dej, după ce s-a răsturnat cu mașina la intrarea pe un pod.
Accident pe strada Mărășești din Dej. O femeie a primit îngrijiri medicale, după ce s-a răsturnat cu mașina la intrarea pe podul de pe strada respectivă. În urma apelului la 112, la fața locului s-au deplasat pompierii de la descarcerare, dar și un echipaj SMURD.
„În accident a fost implicat un singur autoturism, care era răsturnat în momentul în care a ajuns echipajul nostru la fața locului. Din fericire, nu au existat persoane încarcerate. O femeie de aproximativ 50 de ani a fost evaluată medical, dar nu a necesitat îngrijiri. În paralel, pompierii au asigurat măsuri specifice de prevenire și stingere a incendiilor”, transmite ISU Cluj.
Descoperă mai multe la TurdaNews
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
























