Chiar dacă săptămâna trecută s-a tras cortina peste sezonul 2021-2022 din Liga a 4-a, un sezon în care Victoria Viișoara a reușit cea mai bună clasare, locul patru la final, conducerea clubului din Viișoara a început să își creioneze lotul pentru viitoarea ediție de campionat.
Astfel, în această săptămână conducerea viișoreană a reușit să perfecteze transferurile a trei jucători, Ovidiu Bondor (atacant), Dan Ciotlăuș (mijlocaș) și Marius Nechifor (fundaș dreapta/mijlocaș), toți transferați de la Sporting Apahida pe o perioadă de trei ani.
De menționat este faptul că Ovidiu Bondor este golgheterul campionatului cu 37 de goluri marcate.
Descoperă mai multe la TurdaNews
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
























