nello construct

Fotbal, Liga 4: Nevoie de victorie!!! Arieșul Mihai Viteazu joacă acasă

Arieșul Mihai Viteazu va evolua mâine, de la ora 11:00, în fața echipei secunde a celor de la Minerul II Ocna Dej, într-o partidă ce se va desfășura pe terenul bazei sportive din Mihai Viteazu.

Băieții antrenați de Valentin Șandru vin după două înfrângeri consecutive și au mare nevoie de victorie, contra unei echipe care a trecut lejer de Iara în etapa precedentă.

Arieșul ocupă locul 5 al clasamentului, cu 13 puncte, în timp ce Minerul II se află pe locul 10, cu 6 puncte acumulate.

Ultimele două meciuri din acest an pentru cele două echipe:

Arieșul Mihai Viteazu: la Victoria Viișoara, cu ACS Iara

Unirea Iclod: cu Sănătatea II Cluj Napoca, la Olimpia Gherla

Duelul de mâine va fi arbitrat de Sorin Mocan, ajutat la cele două tușe de Florin Potora și Andrei Beți. Observator din partea AJF va fi Sergiu Jucan.

Arieșul Mihai Viteazu – Minerul II Ocna Dej se va juca mâine, de la ora 11:00, pe terenul bazei sportive din Mihai Viteazu.

Clasament Liga IV:

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj pe Whatsapp 0744694876
viamso
Abonează-te
Anunță-mă de
guest

0 Comentarii
Inline Feedbacks
Vezi toate comentariile
Abonează-te la site-ul de știri prin email

Introdu adresa de email pentru a te abona la acest site de știri și vei primi notificări prin email când vor fi publicate articole noi.
Astfel, alegi ce să citești, când să citești și nu ratezi nimic care ar putea fi important pentru tine!

Alătură-te celorlalți 49 de abonați.

salina turda

transilvania impact

ca aries turda

Ultimele articole:

Ne urmăresc pe rețele sociale: