Am putea spune că s-a întâmplat o adevărată MINUNE, în cazul fetiței care a căzut de la etajul unui bloc din Câmpia Turzii, zilele trecute.
TurdaNews informa despre faptul că marți seara polițiștii din cadrul Poliției municipiului Câmpia Turzii au fost sesizați despre căderea de la înălțime a unei minore de 1 an, care se afla într-un imobil din municipiu.
Potrivit IPJ Cluj, minora fost transportată la spital, în continuare sunt efectuate cercetări sub aspectul infracțiunii de vătămare corporală din culpă, urmând a fi stabilite toate împrejurările în care a avut loc incidentul.
Ne-am informat între timp care este starea de sănătate a fetiței, după teribilul incident în care a fost implicată.
Potrivit unor surse medicale, starea de sănătate a copilei este bună, nu a suferit traumatisme severe sau fracturi. Inițial, fetița a ajuns la spitalul din Câmpia Turzii, apoi a fost transportată la Cluj-Napoca pentru investigații de specialitate.
Cu alte cuvinte viața micuței nu este în pericol în urma căderii de la înălțime.
Citește și:
Bebeluș de un an, căzut de la etajul unui bloc din Câmpia Turzii
Descoperă mai multe la TurdaNews
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.

























Multumim pentru știre. Așteptăm vesti despre fetita!
Mare este Dumnezeu și bun!