fbpx

 
 
Scrie un comentariu

volei tricou

Clubul ACS Volei ”Cristina Pîrv” din Turda i-a făcut o surpriză primarului Cristian Matei, dăruindu-i un tricou de joc personalizat cu numele său. Echipa de volei este decisă să lupte în acest sezon pentru promovarea în prima ligă feminină.

”Echipa noastră, ACS Volei „Cristina Pîrv” i-a făcut, miercurea aceasta, o surpriză primarului municipiului Turda, domnul Cristian Matei. I-am daruit tricoul oficial al echipei noastre de volei feminin, drept mulțumire pentru toată susținerea sa.

Ne îndreptăm cu pași repezi spre obiectivul nostru de promovare în Divizia A! Tineți-ne pumnii, prieteni! Suntem pregătite să dăm 100% pentru ca acest țel să devină realitate!”, a anunțat clubul turdean de volei.

WhatsApp Image 2020 04 18 at 15.32.20

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate