marian morar

Președintele clubului de handbal Potaissa Turda a împlinit azi 38 de ani! La Mulți Ani!

zamblau eugen

Azi e ziua de naștere a președintelui clubului de handbal Potaissa Turda, singurul club din județ care a câștigat o cupă europeană la sporturi pe echipe, indiferent de ramura sportivă. Deși are doar 38 de ani, Flaviu Sâsâeac este deja un nume în managementul sportiv din România, reușind să creeze un proiect de succes , un adevărat de urmat. Cu Potaissa Turda a câștigat Cupa Challenge, a câștigat mai multe medalii de bronz în competiția internă, iar în acest an echipa s-a clasat pe locul 2 în campionatul intern.

”La mulți ani, Flaviu Sâsâeac!!

Flaviu Sâsâeac este unul dintre oamenii care a reușit să construiască acest club și să îl facă ceea ce este astăzi: unul dintre cele mai puternice din țară!

Cu ocazia zilei sale de naștere, întregul colectiv al clubului nostru, îi urează la mulți ani, multă sănătate și cât mai multe succese, atât pe plan profesional, cât și personal!!

LA MULȚI ANI!!!”, este mesajul transmis pe pagina de Facebook a clubului de handbal Potaissa Turda.

Transmite-i și tu un mesaj lui Flaviu Sâsâeac!