fbpx

Maxi Prest oferta termopane 2020

Icon Scrie un comentariu

fotbal sala

AFC Plaiul Iacobeni organizeaza in perioada 22-23 februarie 2020, editia a X-a a Cupei de Iarna la futsal, competitie care se va desfasura in Sala Sporturilor "Ioan Stanatiev" din Campia Turzii. La aceasta competitie s-au inscris 11 echipe, respectiv Ofensiv, Atletic, Viitorul Sopor, A.S. Urca, A.C.S. Padureni, Soimii Câmpia  Turzii, A.C.S. Boldut, Academia lui Titi, A.C.S. Viitorul 2014 Sopor, Amicii si New Team, formatiile fiind impartite in doua grupe, una de 6 echipe (gr.A), iar celalta de 5 echipe (gr.B).

In fiecare grupa, echipele vor juca intre ele, iar la finalul meciurilor din grupe se vor califica mai departe locurile 1-4 din fiecare grupa.

Iata programul de sambata 22 februarie:

Grupa A

ora 09.00   Ofensiv  -  Atletic

ora 09.28   Viitorul Sopor  -  A.S. Urca

ora 09.56   A.C.S. Padureni  -  Soimii Campia Turzii

ora 10.24   Ofensiv  -  Viitorul Sopor

ora 10.52   Atletic  -  A.S. Urca

ora 11.20   Ofensiv  -  A.C.S. Padureni

ora 11.48   Viitorul Sopor  -   Soimii Campia Turzii

ora 12.16   A.C.S. Padureni  -   A.S. Urca

ora 12.44   Viitorul Sopor  -  Atletic

ora 13.12   Ofensiv  -  Soimii Campia Turzii

ora 13.40   Viitorul Sopor  -  A.C.S. Padureni

ora 14.08   Atletic Soimii  -  Campia Turzii

ora 14.36   Ofensiv  -  A.S. Urca

ora 15.04   Atletic  -  A.C.S. Padureni

ora 15.32   Soimii Campia Turzii  -  A.S. Urca

Grupa B

ora 15.32   A.C.S. Boldut  -  Academia lui Titi

ora 16.00   A.C.S. Viitorul 2014 Sopor  -  Amicii

ora 16.28   New Team  -   Academia lui Titi

ora 16.56   A.C.S. Boldut  -   A.C.S. Viitorul 2014 Sopor

ora 17.24   Amicii  -   New Team

ora 17.52   Academia lui Titi  -   A.C.S. Viitorul 2014 Sopor 

ora 18.20   A.C.S. Boldut  -   Amicii

ora 18.48   New Team  -   A.C.S. Viitorul 2014 Sopor 

ora 19.16   Academia lui Titi  -   Amicii

ora 19.44   A.C.S. Boldut  -  New Team

In ultima zi a turneului, mai exact duminica 23 februarie, partidele se vor juca incepand de la orele 09.00, dupa urmatorul program:

locul 1A  -  locul 4B

locul 2A  -  locul 3B

locul 1B  -  locul 4A

locul 2B  -  locul 3A

Câștigătoarele din partidele respective vor juca in semifinale, dupa care echipele invingatoare vor juca in finala mare, de la orele 12.30, iar invinsele in finala mica, aceasta urmând a se disputa începând cu ora 12.00.

La finalul competitiei se va organiza o festivitate de premiere, la care organizatorii vor acorda diplome, cupe și premii în bani.

viamso feb2019

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Jcm Avatar
Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator