Scrie un comentariu

sticla turda unirea triteni

Asociația Județeană de Fotbal (AJF) Cluj a publicat programul complet al sezonului 2018-2019.

 

TurdaNews va urmări cu atenție evoluția a patru echipe din zona Turzii: Unirea Tritenii de Jos, CSM Câmpia Turzii, Arieșul Mihai Viteazu și Viitorul 2014 Sopor.

Cel mai dificil start de sezon dintre cele patru pare să îl aibă Unirea Triteni, formație care în primele trei etape întâlnește, pe teren propriu, două dintre echipe cu care s-a luptat la podium în sezonul trecut, Unirea Iclod și Arieșul Mihai Viteazu.

Primul derby local va avea loc în etapa a treia, între Unirea Triteni și Arieșul Mihai Viteazu.

Din toate informațiile de până acum, se pare că principala favorită la promovare este CS Florești, însă nici Supporter 2.0, nu poate fi exclusă din ecuație.

Mai jos aveți programul complet al celor patru echipe:

CSM CÂMPIA TURZII

Etapa 1Someșul Dejd
Etapa 2Olimpia Gherlaa
Etapa 3stă 
Etapa 4CFR Dejd
Etapa 5Sporting Apahidaa
Etapa 6Vulturul Mintiu Gherliid
Etapa 7CS Floreștia
Etapa 8Unirea Iclodd
Etapa 9Armenopolis Gherlaa
Etapa 10Arieșul Mihai Viteazud
Etapa 11Unirea Tritenii de Josa
Etapa 12Someșul Gilăud
Etapa 13Suppoter 2.0a
Etapa 14Unirea II Dejd
Etapa 15Viitorul 2014 Sopora

ARIEȘUL MIHAI VITEAZU

Etapa 1Armenopolis Gherlaa
Etapa 2stă 
Etapa 3Unirea Tritenii de Josd
Etapa 4Someșul Gilăua
Etapa 5Supporter 2.0d
Etapa 6Unirea II Deja
Etapa 7Viitorul 2014 Sopor d
Etapa 8Someșul Deja
Etapa 9Olimpia Gherlad
Etapa 10CSM Câmpia Turziia
Etapa 11CFR Dejd
Etapa 12Sporting Apahidaa
Etapa 13Vulturul Mintiu Gherliid
Etapa 14CS Floreștia
Etapa 15Unirea Iclodd

UNIREA TRITENII DE JOS

Etapa 1Unirea Icloda
Etapa 2Armenopolis Gherlad
Etapa 3Arieșul Mihai Viteazua
Etapa 4stă 
Etapa 5Someșul Gilăud
Etapa 6Supporter 2.0a
Etapa 7Unirea II Dejd
Etapa 8Viitorul 2014 Sopora
Etapa 9Someșul Dejd
Etapa 10Olimpia Gherlaa
Etapa 11CSM Câmpia Turziid
Etapa 12CFR Deja
Etapa 13Sporting Apahidad
Etapa 14Vulturul Mintiu Gherliia
Etapa 15CS Floreștid

VIITORUL 2014 SOPOR

Etapa 1CFR Deja
Etapa 2Sporting Apahidad
Etapa 3Vulturul Mintiu Gherliia
Etapa 4CS Floreștid
Etapa 5Unirea Icloda
Etapa 6Armenopolis Gherlad
Etapa 7Arieșul Mihai Viteazua
Etapa 8Unirea Tritenii de Josd
Etapa 9Someșul Gilăua
Etapa 10Supporter 2.0d
Etapa 11Unirea II Deja
Etapa 12stă 
Etapa 13Someșul Dejd
Etapa 14Olimpia Gherlaa
Etapa 15CSM Câmpia Turziid

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator