fbpx

 
 
Scrie un comentariu

virgil pacurar ceanumare

Stimați cetățeni, vă mulțumesc pentru încrederea acordată. Începând de azi comuna noastră intră intr-o nouă eră.

Această eră va fi una a bunului simț, a armoniei dintre noi și a bunăstării tuturor.


Nu avem timp să rămânem supărați unii pe alții. Au fost tensiuni mari generate in comunitatea noastră care s-au descărcat nu în cel mai elegant mod. După aflarea rezultatelor, din păcate, un număr mic din simpatizanții PMP au făcut un gest total greșit, care nu face cinste si nu reprezintă valorile morale și principiile in care eu cred!!!


Personal regret și îmi cer scuze public, pentru acest lucru. Rămâne însă o lecție pe care,sper, că mai devreme sau mai târziu predecesoarea mea la Primărie și noi toți să o învățăm : „Cine seamănă vânt, culege furtună! Nu poți să semeni neghină și să te duci să seceri grâu”.

E timpul să ne luăm comuna în serios!

Vă mulțumesc, tuturor cetățenilor comunei Ceanu Mare !

 

Primar Virgil Păcurar

WhatsApp Image 2020 04 18 at 15.32.20

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate