fbpx

Icon Scrie un comentariu

zeng interviu

Anul care astăzi devine istorie a fost unul extrem de fructuos pentru Comuna Mihai Viteazu, presărat cu investiții, proiecte și – desigur – edificii noi, inaugurate, care să deservească tuturor cetățenilor comunei noastre.

Anul 2020 îl așteptăm cu entuziasm și suntem siguri că, și prin implicarea cetățenilor noștri, vom reuși finalizarea unor proiecte, dar și demararea de investiții noi.

Sunt sigur că fiecare dintre dumneavoastră așteaptă doar ceea ce este mai bun de la administrația publică locală, iar noi – executivul și deliberativul de la Mihai Viteazu, avem ca obiectiv satisfacerea așteptărilor dumneavoastră, deoarece – așa cum v-am obișnuit – suntem alături de fiecare cetățean al comunei noastre!

Vă mulțumim pentru susținerea și înțelegerea din 2019 și vă invităm să aveți încredere în administrația publică locală și în 2020!

La Mulți Ani, cu sănătate, fericire și împliniri!

Ioan Zeng,

Primarul comunei Mihai Viteazu. 

WhatsApp Image 2020 04 18 at 15.32.20

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Jcm Avatar
Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator