fbpx

BANNER vezeteu

Scrie un comentariu

doru anca

Consilierul PRM, Doru Anca, a lăudat prestația echipei Sticla Arieșul Turda, în Liga 3 de fotbal, acolo unde a promovat în vara anului trecut. Turdenii au încheiat sezonul pe locul 7, la câteva puncte de locurile 3-4.

 

”S-a incheiat campionatul de fotbal seria 5 in care activeaza si echipa noastra FC ARIESUL si care a terminat pe locul 7, un loc onorabil tinand cont de faptul ca echipa a promovat anul trecut si ca echipa are in componenta si in lot NU MAI PUTIN DE 9 jucatori localnici si sub limita de 20 ANI.

Felicitari conducerii antrenorilor si tuturor componentilor echipei noastre”, a transmis Doru Anca, prin intermediul unui comunicat de presă.

WhatsApp Image 2020 04 18 at 15.32.20

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator