fbpx

ezgif.com optimize 3

Scrie un comentariu

sonaca aerospace transylvania

Sonaca Aerospace Transilvania angajeaza: 5 Operatori productie.

Responsabilitati:

- Urmarirea si aplicarea corecta a fiselor tehnice de lucru;

- Desfasurarea activitatii  in diferite procese de productie (slefuire, retus, uniformizare canal de etansare, mulare, vopsitorie etc).

Cerinte:

- Studii minime acceptate: 10 clase

- Experienta in companii de productie constituie un avantaj;

- Sa se adapteze usor mediului de lucru;

- Capacitate de a lucra atat individual cat si in echipa.

- Atentia la detalii.

Ce oferim:

- Training la locul de munca (experinta nu este necesara);

- Transport din: Turda, Campia Turzii, Mihai Viteazu, Moldovenesti, Plaiesti, Badeni, Aiud.

- Tichete de masa ;

- Bonus de productivitate si de fidelitate ;

- Tichete cadou ;

- Cresteri salariale periodice.

Contact: 0372703603

Citește-ne pe Google News TurdaNews

viamso mesaj fb

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate