fbpx

Scrie un comentariu

logo600x724

Modulo angajează Șef de Schimb în Producție. Salariu net 3.000 lei. Bonus de producție de maxim 1.500 lei brut.

Sef de schimb productie

Cerinte:

  • Studii medii/postliceale
  • Experienta in coordonarea de echipe de productie
  • Experienta in fabrici/linii de productie
  • Cunostinte medii de operare PC
  • Disponibilitate pentru munca in 3 schimburi

Responsabilitati:

  • Coordonezi activitatea muncitorilor din subordine pentru atingerea normelor la calitatea dorita
  • Te asiguri ca subordonatii tai sunt motivati, indrumati si instruiti astfel incat sa cunoasca procedurile interne si de lucru
  • Urmaresti respectarea planificarii productiei in schimbul din subordine la calitatea ceruta si respectarea termenelor agreate cu clientii
  • Asiguri buna functionare a echipamentelor folosite in procesul de productie
  • Comunici sefului de sectie situatia pontajelor si a zilelor libere, a concediilor cuvenite si evaluarea muncitorilor din subordine

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Ore suplimentare platite cu 175%
  • Spor de weekend 6%
  • Spor de noaptea 25%
  • Decontare bon de combustibil

Modulo Decorative Solutions

22 decembrie 1989, 29

Turda, jud Cluj, Romania

Mob: +40 756 084301

Tel: +40 264 305604

Fax: +40 264 305514

www.modulo.fr

Citește-ne pe Google News TurdaNews

viamso mesaj fb

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate