fbpx

diego banner mai2019

1 Comentariu

angajam

Angajator de top din retailul modern, cu o echipă dinamică, flexibilă și ambițioasă, formată din 15.000 angajați, având o expansiune accelerată, planificând să depășească în anul 2019 pragul de 1000 de magazine în toată țara – susține dezvoltarea companiei prin identificarea de noi membri, deschiși, implicați și dornici să se deyvolte profesional într-un mediu competitiv.

Posturi vacante:

  1. CASIER: 10 posturi disponibile
    Responsabilități :
  • • scanează produsele cumpărate de clienţi şi încasează contravaloarea lor, în bani sau bonuri valorice;
    • participă la acţiunile comerciale din magazin;
    • răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire;
    • asigură curăţenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor.
  1. VÂNZĂTORI MEZEURI: 5 posturi disponibile
  • • servește clienții de la raion prin: porționare, feliere, împachetare și etichetare corectă;
    • afișează, obligatoriu, prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare;
    • verifică și corectează afișajul prețului din zona raionului de proaspete;
    • retrage de la vânzare, în timp util, produsele expirate, deteriorate, etc. din raionul de proaspete și le depozitează în spațiul destinat;
    • informează clienții cu privire la produsele și caracteristicile acestora;
    • respectă cerințele de frig pentru toate produsele cu temperatură controlată din raionul de proaspete;
    • aranjează marfa, conform procedurilor specifice, în zona de depozitare;
    • scanează produsele așezate de către clienti pe bandă;
    • încasează contravaloarea produselor achiziționate de către clienți;
    • întâmpină clienții cu respect și cu zâmbetul pe buze;
    • așează marfa pe raft respectând termenele de valabilitate;
    • răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse,
    • preţuri, mod de cântărire.
  1. ȘEF TURĂ: 5 posturi disponibile
  • • administrează magazinul ca pe propria afacere;
    • atinge obiectivele propuse;
    • pune bazele unei echipe unite și dezvoltă colegii din punct de vedere profesional;
    • se asigură că sunt respectate politicile comerciale ale companiei;
    • îmbunătățește indicatorii de performanță ( CA, piederi, stocuri, fluctuatie
    și costuri personal, audit );
    • oferă suport șefului de magazin în toate activitățile din magazin

Ce facem noi pentru tine?

  • • Îți oferim oportunitatea de a lucra în rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografică din România;
    • Pentru că ne place să investim în oamenii care ne reprezintă, îți oferim training profesional;
    • Îți oferim un venit corelat cu performanțele obținute ( bonusuri de performanță și fidelitate );
    • Îți oferim decontarea parțială a abonamentului de transport;
    • Îți oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional și personal;
    • Îți oferim posibilități reale de promovare.

Contact:
Persoanele interesate pot solicita informaţii suplimentare de la:

Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă
CP 401131, Turda, jud. Cluj, str. Libertăţii nr. 2-4
Tel/fax: 0264-317164
Mobil: 0749-242012
Program cu publicul:
Luni – Joi: 9.00-15.00 Vineri : 9.00-12.00

viamso feb2019

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.
Spune ceva aici...
Renunță
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator