fbpx

diego banner mai2019

Scrie un comentariu

angajare sofer

Companie multinațională din Câmpia Turzii angajează: INGINER CALITATE și  TEHNICIAN MENTENANȚĂ

Compania produce componente auto din cauciuc şi plastic.

Posturi vacante:

1.INGINER CALITATE

Cerințele postului :

  • Studii superioare
  • Cunoștințe limba engleză (scris, citit si vorbit), cunoașterea unei alte limbi străine reprezintă un avantaj
  • Bune cunoștințe operare calculator
  • Capacitate analitică și atent la detalii
  • Capacitate de a anticipa și a lua măsuri proactive
  • Bune abiliatăți de comunicare și negociere
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj
  • Disponibiltate la deplasări

Descrierea postului:

  • Responsabil cu asigurarea calității produselor fabricate, conform cerințelor impuse de client
  • Menține legătura cu clienții desemnați în vederea omologării pieselor fabricate
  • Elaborează documentațiile din cadrul departamentului de calitate
  • Gestionează reclamațiile de calitate
  • Urmărește realizarea omologărilor pieselor de serie fiind responsabil cu realizarea auditurilor, stabilind planurile de acțiuni

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv
  • Un mediu de lucru benefic dezvoltării profesioanale
  • Formare la postul de lucru
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist

  1. TEHNICIAN MENTENANȚĂ

Atribuții:

  • Responsabil cu activitățile de întreținere predictivă, preventivă și corectivă a echipamentelor și a instalațiilor din zonele alocate
  • Identificarea părților și componentelor care trebuie înlocuite și, după caz procurarea acestora
  • Colaborare la întocmirea analizelor de avarie (indicatori și obiective în ceea ce privește opririle utilajelor și echipamentelor din zonele alocate ) și execută modificările necesare pentru buna funcționare a utilajelor și echipamentelor

Cerințe:

  • Cunoștințe tehnice
  • Responsabilitate, bune abilități de comunicare
  • Dorința de dezvoltare din punct de vedere profesional
  • Dorința de învățare și perfecționare
  • Capabilitate să își organizeze munca în manieră eficientă

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut
  • Formare profesională la locul de muncă

Posibilitatea dezvoltării dpv profesional

Contact:

Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă

CP 401131, Turda, jud. Cluj, str. Libertăţii nr. 2-4

Tel/fax: 0264-317164

Mobil: 0749-242012

Program cu publicul:

Luni – Joi: 9.00-15.00 Vineri : 9.00-12.00

viamso feb2019

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Renunță
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator