m install
petlinii
nello construct

Cikautxo RO Rubber &Plastic din Câmpia Turzii organizează interviu VINERI, 19 IULIE 2019 de la ora 11.00 la sediul Centrului de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă

floris

Cikautxo RO Rubber &Plastic, www.cikautxo.es, companie multinaţională ce face parte din Grupul Mondragon Spania, producătoare de componente auto din cauciuc şi plastic, recrutează personal în vederea întregirii echipei sale de la Câmpia Turzii.

Compania oferă angajaţilor posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică, creativă si dedicată.Oferă un mediu de lucru propice dezvoltării profesionale a fiecărui angajat şi investeşte în formarea angajaţilor.

Posturi vacante:
1. MONTATOR SUBANSAMBLE
Cerinţele postului:
– Studii minim 10 clase;
– Capacitatea analitică şi atent la detalii;
– Organizat, riguros, capabil să-şi organizeze munca; pro-activ;
– Adoptarea de măsuri imediate pentru a realiza obiectivele;
– Capacitatea de a anticipa şi de a lua măsuri proactive.
Descrierea postului:
– Este responsabil cu procesul de asamblarea al zonei atribuite
– Îşi însuşeşte şi respectă normele de lucru ale fiecărui post din zona sa conform fişei de fabricaţie (asamblare, ambalare, verificare )

2. VULCANIZATOR AUTOCLAVĂ
– Studii minim 8 clase;
– Realizarea procedeelor de încărcare şi descărcare matriţă autoclavă, încărcare şi descărcare cărucior, manipulare matriţă autoclavă, cu scopul realizării producţiei şi calităţii stabilite;
– Alimentarea liniei cu materie primă şi getren;
– Este responsabil să se asigure că utilajele la care lucrează sunt funcţionale (complete cu matriţe şi calibratoare).În cazul în care apar defecţiuni care nu ţin de responsabilitatea sa este obligat să ceară ajutor departamentului mentenanţă;
– Responsabil cu schimbul formelor, rândului şi extractorului;
– Responsabil să utilizeze materia brută corespunzătoare referinţei la care lucrează;

Pachete salariale
√ Montator subansamble
1-3 luni – salar brut 2094 lei
Peste 3 luni – salar brut – 2158 lei
Bonus prezenţă – 151 lei brut , afectat doar în cazul concediilor medicale , concedii fără plată , absenţe nemotivate
Bonus producţie+ calitate – 390 lei , calculat în funcţie de randamentul personal, inclusiv pentru zilele de concediu
√ Vulcanizator autoclava
1-3 luni – salar brut 2299 lei
Peste 3 luni – salar brut – 2428 lei
Bonus prezenţă – 288 lei brut , afectat doar în cazul concediilor medicale , concedii fără plată , absenţe nemotivate
Bonus producţie+ calitate – 432 lei , calculat în funcţie de randamentul personal, inclusiv pentru zilele de concediu
√ Beneficii comune:
Tichete masă – 15 lei / zi lucrată
Spor de noapte – 25 %
Ore suplimentare plătite cu spor de 200 %
Bonusuri relaţionate profit firmă pentru persoanele care au 2 luni vechime în companie, maxim 10 % din profitul companiei se împarte în bonusuri oferite angajaţilor astfel: Bonus Crăciun şi Paşti – tichete cadou – 150 lei, 300 lei net august , dacă compania înregistrează profit se poate ajunge până la 2 salarii bonus
Spor vechime : 5% la 2 ani si 10 % la 5 ani in companie
Asigurare medicală privată
Transport
Bonus recomandare: angajaţii pot susţine procesul de recrutare, prin recomandarea de candidaţi pentru poziţiile deschise, mâna de lucru directă, la împlinirea acestora a 1 lună activitate, vor fi recompensaţi cu 100 lei net.

Contact:
Persoanele interesate pot solicita informaţii suplimentare de la:
Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă
CP 401131, Turda, jud. Cluj, str. Libertăţii nr. 2-4
Tel/fax: 0264-317164
Mobil: 0749-242012
E-mail: ccofm@primariaturda.ro
Program cu publicul:
Luni – Joi: 9.00-15.00 Vineri : 9.00-12.00

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj pe Whatsapp 0744694876
awe infra
ubitech
viamso
Abonează-te
Anunță-mă de
guest

0 Comentarii
Inline Feedbacks
Vezi toate comentariile
Abonează-te la site-ul de știri prin email

Introdu adresa de email pentru a te abona la acest site de știri și vei primi notificări prin email când vor fi publicate articole noi.
Astfel, alegi ce să citești, când să citești și nu ratezi nimic care ar putea fi important pentru tine!

Alătură-te celorlalți 74 de abonați.

transilvania impact

restaurant potaissa

ca aries turda