marian morar
m install
nello construct

SONACA AEROSPACE TRANSILVANIA organizează interviu MARȚI, 2 iulie 2019 intre orele 11.00-14.00 la sediul Centrului de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă

zamblau eugen

Sonaca Group este o companie belgiană globală, activă în dezvoltarea, fabricarea și asamblarea de structuri avansate pentru piața civilă, militară și spațială. Sonaca se concentrează în principal pe asamblarea componentelor pentru aripile aeronavelor, unde este liderul mondial. Are sedii de producție în China, Europa, America de Nord și America de Sud cu peste 4500 de angajați, inclusiv 350 de ingineri. Localizare: Bădeni, Com. Moldovenești, jud. Cluj (vis-a-vis de Depozitul Kaufland Logistic din Turda).

Posturi vacante:
• Operator montaj structuri aeronave pentru linia de asamblare slaturi A320 – 10 posturi

Profilul candidatului :
• Cunoștințe de bază desen tehnic
• Experiență în lucru cu structuri metalice/confecții metalice
• Experiență anterioară în producție
• Nivel minim de școlarizare acceptat : 10 clase
• Atitudine responsabilă, capacitate de învățare și dorință de dezvoltare

Responsabilități:
• Efectuare operații mecanice de montaj (găurire, zencuire, nituire)
• Respectarea instrucțiunilor de asamblare prin interpretarea unui desen tehnic.

Persoanele interesate sunt rugate să se prezinte cu un CV în intervalul orar menționat !!!
De asemenea, Sonaca Aerospace Transilvania deschide 3 programe de internship în derulare pe parcursul verii dedicate studenților :
1. Asistent financiar (1 post)
2. Inginer de productie (1 post)
3. Inginer calitate (1 post)

 Ești student în an terminal nivel Licență/Master și vorbești limba Engleză ?
 Vrei să ai șansa de a practica în câmpul muncii cunoștințele dobândite în domeniul în care te-ai pregătit?
 Vrei sa beneficiezi de avantajul unei experiențe profesionale făcând parte dintr-o echipă de profesioniști care activează în industria aeronautică ?
Atunci te încurajam sa trimiți CV-ul tău pentru unul din cele 3 programe de internship disponibile la ccofm@primariaturda.ro pana in 30.06.2019.
Programele de internship sunt plătite și au o durată de 3 luni ( iulie-septembrie 2019 ; 6-8 ore/zi).

Contact:
Persoanele interesate pot solicita informaţii suplimentare de la:
Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă
CP 401131, Turda, jud. Cluj, str. Libertăţii nr. 2-4
Tel/fax: 0264-317164
Mobil: 0749-242012
E-mail: ccofm@primariaturda.ro
Program cu publicul:
Luni – Joi: 9.00-15.00 Vineri : 9.00-12.00

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj pe Whatsapp 0744694876
awe infra
ubitech
viamso
Abonează-te
Anunță-mă de
guest

0 Comentarii
Inline Feedbacks
Vezi toate comentariile
Abonează-te la site-ul de știri prin email

Introdu adresa de email pentru a te abona la acest site de știri și vei primi notificări prin email când vor fi publicate articole noi.
Astfel, alegi ce să citești, când să citești și nu ratezi nimic care ar putea fi important pentru tine!

Alătură-te celorlalți 74 de abonați.

transilvania impact

restaurant potaissa

ca aries turda

Aeroportul Cluj

Ultimele articole:

AdSense grafic right 2