fbpx

pmp 1300x300

PNL1300x300pxTrio

asacons montatorprefabricate

alde banner 728x90 06

diego banner mai2019

Scrie un comentariu

dpt angajare

S.C. DOMENIUL PUBLIC TURDA S.A., aflata in subordinea autoritatii locale si care desfasoara activitati de: constructii de drumuri, cai publice; reparatii si intretinere drumuri si cai publice; producerea si comercializarea mixturilor asfaltice si a betoanelor de ciment; salubritate stradala, inclusiv dezapezirea cailor publice; servicii de intretinere si infrumusetare a zonelor verzi, productie legume si flori; intretinere si reparatii auto, coloana auto; Angajeaza:

1 FUNCTIONAR ECONOMIC sectorCOLOANA AUTO-ATELIER MECANIC + MEDIU

Cerinte:

  • Studii superioare, medii sau postliceale ;
  • 3 ani experienta in domeniu;
  • Curs autorizat de Responsabil mediu;
  • Operare PC: (Microsoft Office)

Competentele necesare postului

  • Cunoasterea modului de completare a foilor de parcurs, a intocmirii FAZ-urilor, a pontajelor;
  • Calculul zilnic al consumului de carburanti;
  • Intocmirea documentatiei pentru obtinerea autorizatiilorpe linie de protectia mediului;
  • Intocmirea lunara a declaratiei pentru fondul de mediu si a raporarilor privind colectarea si eliminarea deseururilor stradale;
  • Completarea si inregistrarea raportarilor si a chestionarelor solicitate pe platforma S.I.M.
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
  • Asumarea responsabilitatilor;
  • Punctualitate, atentie la detalii;
  • Preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual.

viamso feb2019

banner caribic 012019

Explore GoGetFunding & their blog
Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator