Banner 2 Turda News650

Scrie un comentariu

52855219 328572084452937 2851728288768851968 n

Angajăm: operator vânzări rulouri de gazon, produs în parcela de producție de la Luna.

Pentru noi ești candidatul ideal dacă:

• Iți place să relaționezi cu clienții.
• Iți place să înveți lucruri noi, ești curios/curioasă, ai inițiativă.
• Ești o persoană perseverentă, organizată, proactivă, căreia îi place să-și atingă obiectivele.
• Ai abilități bune de utilizare a calculatorului (cel puțin Word, Excel, Internet).
• Ești o persoană optimistă, cu voie bună.
• Ai abilități bune de comunicare verbală și în scris;
• Ești o persoană atentă la detalii, responsabilă, corectă și implicată.

CERINȚE PENTRU EXERCITARE:

• PREGĂTIREA NECESARĂ POSTULUI:
- Studii medii sau superioare;
- Reprezintă un plus cursurile de formare/ training-urile în domeniul comercial, vânzări;

• EXPERIENȚA NECESARĂ POSTULUI:
- Reprezintă un plus experiența în vânzarea de servicii –produse către comercianți,

• CUNOŞTINŢE/DEPRINDERI/ ABILITĂȚI:
- Cunoştinţe interdisciplinare;
- Bun cunoscător al limbii române;
- Abilităţi avansate de comunicare şi negociere;
- Abilități sporite de relaționare, echilibru emoțional, atitudine pozitivă;
- Cunoştinţe operare PC (Windows, Word, Excel, Internet);
- Capacitate de analiză și sinteză, decizie în situații critice;
- Deprinderi optime de planificare și organizare a activiății;
- Asumarea responsabilității;
- Permis de conducere categoria B

• ALTE ASPECTE: domiciliul in judetul Cluj

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚILE GENERALE ALE POSTULUI:
- Gestioneaza operatiunile de vanzare si transport gazon de la punctul de lucru al societatii din localitatea Luna,jud. Cluj
- Intocmeste facturi,avize,bonuri fiscale catre clienti
– Gestionează și dezvoltă portofoliul de clienți - societati comerciale din tara pe produsele și serviciile companiei
– Fidelizează clienții din portofoliul alocat;
– Negociază și semnează contracte conform prevederilor interne;
– Realizează obiectivele de performanță anuale/trimestriale/lunare ;
– Promovează marca, imaginea, produsele și serviciile firmei, în concordanță cu interesele acesteia, cu procedurile interne specifice;
– Completează zilnic rapoartele de activitate conform deciziilor interne;

Descrierea companiei

Producator Gazon SRL are ca obiect principal de activitate productia rulourilor de gazon natural.

Valorile noastre ne ghideaza in toate actiunile. Promovam responsabilitatea, solidaritatea, inovatia, echitatea. Ne dorim alaturi de noi persoane care sa simta si sa actioneze conform acestor valori.

Oferim un mediu organizational care incurajeaza dezvoltarea profesionala si personala, initiativa si care apreciaza implicarea, colaborarea si proactivitatea. In tot ce facem urmarim sa aducem valoare prin simplificare.

Oferim un pachet de beneficii motivant.

Parcela producție gazon: Luna.

Contact: 0752 99 88 77

viamso feb2019

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator