Scrie un comentariu

angajam

Infomunca recruteaza operatori productie pentru Terapia! NU percepem comision!

Ce ofera angajatorul:

  • Transport gratuit din Turda si din Campia Turzii cu masina companiei!
  • - Calificare Operator Chimist la locul de munca - Dupa ce obtineti aceasta calificare salarizarea creste
  • - Se ofera prime de sarbatori- Angajatorul ofera al 13-lea salariu -In functie de performante angajatorul ofera 14-lea salariu (90% din angajati il primesc
  • - Sporuri lunare de productivitate-
  • Mediul de munca este unul curat, cu temperatura controlata (20-22 °C )!
  • -NU SE LUCREAZA IN MEDIU TOXIC!!!
  • - Pe perioada concediului de odihna se deconteaza costul cazarii la hotel, maxim 1000 lei

  • Descrierea postului:
  • - Răspunde de atingerea parametrilor calitativi si canitativi pe fazele de fabricatie conform proceselor de productie - Răspunde de asigurarea funcţionării şi supravegherii continue a utilajelor din procesele de fabricatie.

  • Program de munca:- Disponibilitate pt munca in 3 schimburi + weekenduri (conform legislatie) - se asigura sporuri de noapte si spor de ore suplimentare

  • Cerinte

  • - Studii medii tehnice de preferat (dar nu sunt obligatorii)- Experienţă anterioară nu este obligatorie - va veti califica la locul de munca

  • Informatii la telefon: 0773 811 569

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator