Scrie un comentariu

asa cons sigla

ASA Cons Romania,  parte a Grupului CONSOLIS, specializata în producţia elementelor din beton armat si precomprimat, cauta : INGINER  Junior – Absolvent al Facultatii de Constructii sau Student in an terminal.

Detalii job:

Departament: Productie

Nivel cariera:   Entry level (0-2 ani)

Adresa : Turda, str. 22 Decembrie 1989, nr.27

Tipul ofertei: Full Time;  Durata contractuala: nedeterminata

Candidatul ideal:

  • Studii superioare profil constructii;
  • Foarte buna capacitate de planificare, organizare si sinteza;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Descrierea jobului:

  • Urmareste si verifica intregul proces de productie al elementelor prefabricate din beton armat;
  • Verifica si distribuie documentatia tehnica aferenta procesului de productie;
  • Intocmirea necesarului de materii prime , maaterialei necesare procesului de productie;
  • Pregateste situatii centralizatoare, consumuri de materiale, productie realizata, etc. pentru inchiderile lunare;
  • Coordoneaza si gestioneaza angajatii sectiei de productie;
  • Colaboreaza cu toate departamentele companiei pentru realizarea activitatii.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv ;
  • Bonus lunar corelat cu volumul productiei ;
  • Tichete de masa lunar;
  • Tichete cadou la Paste si Craciun;
  • Bonus de fidelitate;
  • Acces la programe de dezvoltare profesionala;
  • Sistem de compensare a ideilor de imbunatatire / optimizarea a proceselor / proiectelor;

Alte Informatii:

Program de lucru :

  • luni –  joi : 08:00 –   17:00 ;  cu 30 min. pauza de masa
  • Vineri       : 08:00 –  15:00 ;  cu 30 min. pauza de masa

Sau

  • Corelat cu schimburile de productie respectiv : 06:00 – 14:30 sau 14:00 – 22:30

Candidatii interesati isi pot trimite CV-ul la adresele de e-mail:

sau pot apela numarul  0747 501 168 in intervalul 8:00 – 18:00 de luni pana vineri.

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Tu ești un vizitator anonim ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator