Scrie un comentariu

aktrion

Societatea Aktrion din Câmpia Turzii angajează operatori sortare.

Cerințe:
- Studii medii
- Seriozitate
- Punctualitate
- Atenție la detalii
- Acuitate vizuală foarte bună
- Persoană responsabilă, organizată și orientată pe detalii
- Experiență anterioară într-o companie din industria automotive reprezintă avantaj, dar nu este obligatorie.

Responsabilități:
Ca operator sortare veți lucra în locațiile clienților noștri, fabrici mari, unde veți face sortări vizuale ale diferitelor piese și reparații ușoare ocazionale, activități ce necesită atenție la detalii și îndemânare.

Oferim:
- Mediu de lucru civilizat
- Salariu brut 2.100 lei
- Decontare transport
- Tichete de masă (valoare 15 lei/ tichet/ zi lucrată)
- Plata orelor suplimentare
- Instruire continuă
- Posibilități de promovare.

Descrierea companiei:
AKTRION SRL este furnizor de servcii de controlul calității, parte a AKTRION GROUP.

Telefon: 0745266622

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Tu ești un vizitator anonim ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator
Statistici T5