Live Video

maxiprest mai2018

Angajări la un centru comercial din Cluj

uzina brasov 650

kaufland 650x100 22.12

henri coanda cursuri 650

job

Companie înfiinţată în anul 1994, specializată în comercializarea şi distribuirea de materiale de construcţii şi finisaje, angajează pentru centrul comercial din Cluj-Napoca

1. MANIPULANT DEPOZIT

Responsabilităţi:
– participă la aranjarea mărfii, pregătirea mărfii pentru clienţi
– inventare

Beneficii:
– program flexibil
– salar fix+ bonuri de masă în valoare de 15 lei
– ore suplimentare plătite separat
– program în două schimburi, 8 ore
– decontare transport

2. AJUTOR TÂMPLAR

– presupune utilizarea unei maşini automate de debitare de PAL pe baza unei schiţe
de optimizare, beneficiind de ajutor din partea a una sau două persoane pentru
manipularea plăcilor de PAL pe maşină. Acest post face parte dintr-o echipă care
asigură debitare ţi cantuire automată a plăcilor de PAL necesare clienţilor companiei.

Cerinţe:
– şcoală profesională – de preferinţă de profil tâmplărie
– experienţă minimă în debitare de PAL sau tâmplărie

Beneficii Oferite:
– pachet salarial fix+ bonus +tichete de masă

3. ŞOFER PROFESIONIST
Cerinţe:
– permis de conducere categoriile B, C, E;
– atestat profesional pentru transport mărfuri generale;
– card tahograf.

Descrierea jobului
– desfăşoară activitatea în cadrul departamentului de transport intern în judeţele
aferente filialei
– transporta marfă în baza documentelor de însoţire
– livrează comenzile conform programului de distribuţie

Beneficii:
– mediu de lucru profesionist;
– pachet salarial atractiv
– transport decontat

Persoanele interesate pot solicita informaţii suplimentare de la:

Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă
CP 401131, Turda, jud. Cluj, str. Libertăţii nr. 2-4

Tel/fax: 0264-317164
Mobil: 0749-242012
E-mail: ccofm@primariaturda.ro
Program cu publicul:
Luni – Joi: 9.00-15.00
Vineri : 9.00-13.00

LIVE VIDEO pe TurdaNews:

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

loading...