Scrie un comentariu

job

Companie înfiinţată în anul 1994, specializată în comercializarea şi distribuirea de materiale de construcţii şi finisaje, angajează pentru centrul comercial din Cluj-Napoca

1. MANIPULANT DEPOZIT

Responsabilităţi:
– participă la aranjarea mărfii, pregătirea mărfii pentru clienţi
– inventare

Beneficii:
– program flexibil
– salar fix+ bonuri de masă în valoare de 15 lei
– ore suplimentare plătite separat
– program în două schimburi, 8 ore
– decontare transport

2. AJUTOR TÂMPLAR

– presupune utilizarea unei maşini automate de debitare de PAL pe baza unei schiţe
de optimizare, beneficiind de ajutor din partea a una sau două persoane pentru
manipularea plăcilor de PAL pe maşină. Acest post face parte dintr-o echipă care
asigură debitare ţi cantuire automată a plăcilor de PAL necesare clienţilor companiei.

Cerinţe:
– şcoală profesională – de preferinţă de profil tâmplărie
– experienţă minimă în debitare de PAL sau tâmplărie

Beneficii Oferite:
– pachet salarial fix+ bonus +tichete de masă

3. ŞOFER PROFESIONIST
Cerinţe:
– permis de conducere categoriile B, C, E;
– atestat profesional pentru transport mărfuri generale;
– card tahograf.

Descrierea jobului
– desfăşoară activitatea în cadrul departamentului de transport intern în judeţele
aferente filialei
– transporta marfă în baza documentelor de însoţire
– livrează comenzile conform programului de distribuţie

Beneficii:
– mediu de lucru profesionist;
– pachet salarial atractiv
– transport decontat

Persoanele interesate pot solicita informaţii suplimentare de la:

Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă
CP 401131, Turda, jud. Cluj, str. Libertăţii nr. 2-4

Tel/fax: 0264-317164
Mobil: 0749-242012
Program cu publicul:
Luni – Joi: 9.00-15.00
Vineri : 9.00-13.00

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Tu ești un vizitator anonim ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator