Scrie un comentariu

dp turda angajare

S.C.DOMENIUL PUBLIC TURDA S.A.,aflata in subordinea autoritatii locale si care desfasoara activitati de:constructii de drumuri, cai publice; reparatii si intretinere drumuri si cai publice; producerea si comercializarea mixturilor asfaltice si a betoanelor de ciment; salubritate stradala, inclusiv dezapezirea cailor publice; servicii de intretinere si infrumusetare a zonelor verzi, productie legume si flori; intretinere si reparatii auto, coloana auto.

Pentru asigurarea numarului optim de personal  angajeaza:

  • ELECTRICIAN DE INTRETINERE SI REPARTII

       Cerinte:

  • 3ani experienta in activitati de intretinere si reparatii instalatii electrice de joasa si medie tensiune;
  • Studii medii in domeniul electric;
  • Autorizare ANRE;
  • Lipsa cazier si antecedente penale;
  • Persoana dinamica, flexibila, serioasa;
  • Integritate, asumarea responsabilitatii;
  • Inovativ, atent la nevoile organizatiei;
  • Abilitati pentru lucrul in echipa.

Descrierea jobului:

Executa lucrari de intretinere, revizii si reparatii la instalatiile electrice pentru functionarea acestora in conditii de eficienta si siguranta.

           Se ofera:

  • Salar motivant;
  • Tichete de masa;
  • Alte beneficii, in conf. cu C.C.M.la nivel  de unitate.

Angajarea  se va face pe durata determinata de un an, cu posibilitati de prelungire.

zmt 2018 program

program zmct 2018

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Tu ești un vizitator anonim ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator