Live Video

maxiprest mai2018

banner newdesign 28.04

Loc de muncă vacant la Domeniul Public Turda

kaufland 650x100 22.12

S.C.DOMENIUL PUBLIC TURDA S.A., aflata in subordinea autoritatii locale si care desfasoara activitati de: constructii de drumuri, cai publice; reparatii si intretinere drumuri si cai publice; producerea si comercializarea mixturilor asfaltice si a betoanelor de ciment; salubritate stradala, inclusiv dezapezirea cailor publice; servicii de intretinere si infrumusetare a zonelor verzi, productie legume si flori; intretinere si reparatii auto,coloana auto.

Pentru asigurarea numarului optim de personal de specialitate juridica, am demarat selectia pentru ocuparea unuipost de: INGINER OFERTARE.

Principalele responsabilitati ale ocuparii acestui post sunt

:  Primeste de la responsabilul cu achizitiile publice anunturile privind achizitiile publice, publicate pe site www.e-licitatie.ro si alte surse de informatie, le evalueza si impreuna cu directorul si seful de intretinere reparatii drumuri hotarasc daca se incepe pregatirea documentatiei pentru participarea la licitatie ;

 Asigura ofertarea in SEAP;

 Elaboreaza preturile pentru licitatii si documentatia pentru licitatii ;

 Trimite cerere de oferta la funizori si centralizeaza ofertele acestora pentru intocmirea tarifelor, recalcularea tarifelor existente, etc;

 Urmareste preturile furnizorilor de materii si materii prime si materiale ;

 Elaboreaza devizele de lucrari pentru potentialii clienti care au depus o cerere de oferta la secretariatul societatii;

 Verifica ofertele intocmite la toate sectoarele de activitate (sere,drumuri,salubritate,coloana auto);

 Verifica si informeaza despre respectarea preturilor legale practicate de toate sectoarele de productie;

 Verifica si informeaza despre modificarea preturilor la furnizorii de materii prime si materiale si a clauzelor contractuale

Cerinte:

 Studii superioare finalizate (Facultatea de Constructii – de preferinta specializarea CFDP, inginerie – economica );

 Experienta de minim 2 ani pe un post similar;

 Abilitati in interpretarea calculelor ingineresti;

 Capacitate de analiza si sinteza

 Gandire analitica

  Abilitati de comunicare

 Corectitudine si flexibilitate

 Memorie a cifrelor

 Autoorganizare si capacitate de respectare a termenelor

 Prezenta de spirit,dinamism,receptivitate fata de nou,dorinta de afirmare.

Pentru a aplica pentru acest post, trimiteti pana la data de 21.02.2018 un CV insotit de o scrisoare de intentie, specificand denumirea postului pentru care candidati, la adresa de email: office@domeniulpublicturda.ro sau fax 0264317085.

LIVE VIDEO pe TurdaNews:

Joi, 24 mai, ora 18.00:

Handbal, Liga Națională. Potaissa Turda - CSM București.

Sâmbătă, 26 mai, ora 18.00:

Fotbal. Olimpia Gherla - Sticla Arieșul Turda.

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

loading...