fbpx

Scrie un comentariu

Descrierea jobului:

- Efectuează constatări, diagnoză, revizii şi reparaţii la autovehicule

- Mentine ordinea si curatenia la postul de lucru

- Dorim o persoana serioasa care sa ne ajute sa oferim cele mai bune servicii clientilor nostri

Beneficii:

- Salariu lunar intre 2500-4000lei net in functie de realizari

- Cursuri de perfectionare platite de catre firma

Cerinte:

Studii medii tehnice (profil mecanica auto)

Experienta in domeniul auto

Foarte bune cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule

Permis categoria B

Abilitati de comunicare, de lucru in echipa

Dorinta de a-si imbunatati performatele personale

Serios

Ordonat

Descrierea firmei:

EDO Garege Service auto multimarca, de ultima generatie, agreat RAR situat pe str. Agriculturii 27, Turda, oferim servicii de diagnoza si reparatii mecanice pentru autoturisme si autoutilitare.

Detalii la tel 0744.579.797

viamso feb2019

banner caribic 012019

Explore GoGetFunding & their blog
Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator