anunt gratuit

SC MODULO DECORATIVE SOLUTIONS SRL TURDA angajeaza TEHNICIAN LABORANT

Contact 0752/194.399
Adăugat 13-03-2019 11:44:07

Descriere

SC MODULO DECORATIVE SOLUTIONS SRL TURDA- companie care produce prefabricate decorative din ciment si Ipsos angajeaza TEHNICIAN LABORANT

Cerinte:

Studii medii – laborant sau operator chimist in industria materialelor de constructii

Experienta in domeniu de minim 2 ani

Cunostinte de operare PC

Abilitati foarte bune de comunicare, rigurozitate, meticulozitate

Descrierea jobului

Realizarea analizelor/testarilor uzuale zilnice atat pe materii prime cat si pe produse finite conform fiselor

Intocmirea rapoartelor periodice si transmiterea lor catre toate partile implicate in procesul de productie

Realizarea de teste conform cerintelor

Oferim:

Salariu competitiv

Bonuri de masa

Loc de munca stabil

Mediu de lucru dinamic si competitive

Posibilitati de dezvoltare a carierei

Contact:0752/194.399

Locație

Turda
22 Decembrie 1989 nr 22, Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 360
Afișări: 474
Expiră: 12-04-2019 12:44:00

Comentarii