anunt gratuit

SC MODULO DECORATIVE SOLUTIONS SRL TURDA angajeaza TEHNICIAN LABORANT

Contact 0752.194.399
Adăugat 22-02-2019 11:57:16
Adăugat de
Vizitator

Descriere

SC MODULO DECORATIVE SOLUTIONS SRL TURDA- companie care produce prefabricate decorative din ciment si Ipsos angajeaza TEHNICIAN LABORANT

Cerinte:

Studii medii – laborant sau operator chimist in industria materialelor de constructii

Experienta in domeniu de minim 2 ani

Cunostinte de operare PC

Abilitati foarte bune de comunicare, rigurozitate, meticulozitate

Descrierea jobului

Realizarea analizelor/testarilor uzuale zilnice atat pe materii prime cat si pe produse finite conform fiselor

Intocmirea rapoartelor periodice si transmiterea lor catre toate partile implicate in procesul de productie

Realizarea de teste conform cerintelor

Oferim:

Salariu competitive – 3000  lei brut

Bonuri de masa

Loc de munca stabil

Mediu de lucru dinamic si competitiv

Posibilitati de dezvoltare a carierei

Informatii suplimentare la tel: 0752.194.399

Locație

Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 344
Afișări: 706
Expiră: 24-03-2019 11:57:00

Comentarii