fbpx

anunt gratuit

SC MODULO DECORATIVE SOLUTIONS SRL TURDA angajeaza GESTIONAR DEPOZIT

Adaugă la Favorite
Contact 0752/194.399
Adăugat 09-07-2019 12:02:03

Descriere

SC MODULO DECORATIVE SOLUTIONS SRL TURDA- companie care produce prefabricate decorative din Ciment si Ipsos angajeaza GESTIONAR DEPOZIT

Responsabilitati:

  • Efectueaza receptia fizica a produselor finite/materiilor prime la intrarea in magazie
  • Gestioneaza si pregateste marfa in vederea livrarii catre clienti
  • Participa periodic la inventarierea stocurilor

Cerinte:

  • Studii medii
  • Atestat de stivuitorist
  • Experienta de minim 1 an in gestiune

 Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Salariu de incadrare 3.300 lei brut
  • Ore suplimentare plătite 175%
  • Spor de weekend 6%
  • Spor de noapte 25%
  • Tichete de masă in valoare de 15 lei/zi
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii (Paste, Craciun)
  • Program de lucru in 2 schimburi
  • Cadouri pentru copii angajatilor cu ocazia sabatorilor de iarna si 1 Iunie
  • Ajutoare sociale (naşterea copilului, deces)
  • Decontare bon combustibil pentru localitatile limitrofe Turzii

               0752/194.399

Locație

Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 504
Afișări: 465
Expiră: 08-08-2019 12:02:00

Comentarii