fbpx

anunt gratuit

Sanex angajeaza Stivuitorist

Preț/Salariu: 2600,00 LEI 2600 LEI
Contact 0731777679
Adăugat 12-03-2020 09:42:21
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Sanex S.A., de peste 45 de ani pe piață, lider în producția de plăci ceramice prin brandul CESAROM, membră a grupului austriac Lasselsberger, angajează în fabrica din Cluj-Napoca:

Stivuitorist

CĂUTĂM O PERSOANĂ CARE:
• Are experiență de muncă în fabrică de producție;
• Este o persoană harnică, serioasă și disciplinată;
• Este o persoană dinamică și un bun organizator.
• Detine autorizatie ISCIR-Motostivuitorist

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:
• Manipularea manuala si cu motostivuitorul in depozite si in/din mijloacele de transport a marfurilor care intra si ies din depozite;
• Pregatirea comenzilor de picking in vederea expedierii;
• Reorganizarea depozitului impreuna cu gestionarul cand este cazul;
• Verificarea vizuala a etichetelor.

CE OFERIM
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Muncă în schimburi;
• Tichete de masă de 10 lei/zi;
• Decontat abonament pe o linie din Cluj-Napoca
• Asistenta medicala gratuita si analize anuale

Locație

Cluj-Napoca
Str. Beiusului nr. 1

Comentarii