fbpx

anunt gratuit

Angajam mecanic auto! Salar foarte bun!

Adaugă la Favorite
Contact Tel: 0744.579.797
Email: contact@edotec.ro
Adăugat 18-06-2019 14:47:08
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Descrierea jobului

  • Efectuează constatări, diagnoză, revizii şi reparaţii la autovehicule
  • Mentine ordinea si curatenia la postul de lucru

Beneficii

  • Salariu foarte bun

Cerinte

  • Studii mecanic auto
  • Experienta in domeniul auto
  • Foarte bune cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule
  • Permis categoria B
  • Abilitati de comunicare, de lucru in echipa
  • Abilitatea de a-si imbunatati performatele personale
  • Serios
  • Ordonat

Descrierea firmei

EDO Garege Service auto multimarca, de ultima generatie, agreat RAR situat pe str. Agriculturii 27, Turda, oferim servicii de diagnoza si reparatii mecanice pentru autoturisme si autoutilitare.

Detalii la tel 0744.579.797

Locație

Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 478
Afișări: 168
Expiră: 18-07-2019 14:44:00

Comentarii