fbpx

pmp 1300x300

anunt gratuit

Operator productie-mentenanta benzi transportoare

Adaugă la Favorite
Preț/Salariu: 3000,00 LEI 3000 LEI
Contact Resurse Umane
Adăugat 14-08-2019 11:45:59
Adăugat de
Vizitator

Descriere

SANEX S.A., de peste 45 de ani pe piata, lider in productia de placi ceramice prin brandul CESAROM, membra a grupului austriac Lasselsberger, angajeaza in fabrica din Cluj-Napoca:

 Operator glazurare – mentenanta preventiva benzi transportoare

 Responsabilitati:

  • Glazurarea si decorarea placilor ceramice si asigurarea din punct de vedere mecanic a functionarii benzilor de glazurare
  • Mentinerea curateniei utilajelor
  • Gresarea utilajelor de lucru
  • Mentenanta preventiva pentru utilajele de lucru

Cerinte:

Competente:

  • studii medii
  • capacitate de invatare
  • experienta de munca legata de productie
  • pregatire sau cunostiinte/abilitati in domeniul mecanica
  • personalitate care permite munca permanenta in echipa cu inca doua femei

 Caracteristici personale:

  • serios si responsabil
  • capacitate ridicata pentru lucru in echipa ( bune abilitati de comunicare asertiva; agreabilitate)
  • atentie distributiva
  • rezistenta la stres (fluxul tehnologic alterneaza perioade lungi in care activitatea la banda decurge fara probleme cu momente de blocaj care necesita interventie si de decizie rapida)

Program de munca: 12-24 /12-48

Se ofera:

Salarizare: incepand de la 2600 lei net +sporuri(ore suplimentare,de noapte,de weekend)

Tichete de masa: 10 lei/zi lucrata

Transport asigurat din Turda si Campia-Turzii

Locație

Cluj-Napoca
Strada Beiușului, Cluj-Napoca, Romania

Detalii anunț

ID Anunț: 543
Afișări: 313
Expiră: 13-09-2019 11:45:59
In categories: Locuri de muncă

Comentarii