fbpx

anunt gratuit

Operator ambalat colete pentru depozitul nostru din Turda

Adaugă la Favorite
Contact O 3 Trade SRL
Adăugat 17-05-2019 14:19:25
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Candidatul ideal ar trebui să îndeplinească următoarele criterii:

- seriozitate, organizare, responsabilitate, atentie la detalii;
- mentinerea curateniei in perimetrul de lucru;
- cu sau fara experiență dar experienta in ambalare reprezinta un avantaj;
- dorinta de invatare si perfectionare

- abilități de comunicare în limba maghiară reprezinta un avantaj

Descrierea jobului:

- pregatirea comenzilor , mai exact selectarea produselor comandate de catre client, din depozit.
- ambalarea in mod corespunzator a comenzilor si pregatirea coletelor pentru a fi expediate prin curierat rapid;
- preluare marfa in momentul aprovizionarii si aranjarea produselor in depozit, conform reguli de gestiune.

- Ofera suport si executa orice alte dispozitii privind realizarea obiectivelor si strategiilor companiei.

Oferim:

-un mediu de lucru dinamic și prietenos, plin de provocări și oportunități de creștere.
-pachet salarial atractiv.

Detalii despre companie:

O3 Trade SRL este distribuitor de articole optice, care oferă o gamă largă și variată de produse, ceea ce are ca rezultat un portofoliu care oferă clienților o soluție optimă și completă a produselor optice, cum ar fi: rame de ochelari, lentile, ochelari de soare, ochelari, lentile de contact si accesorii.

Căutăm un operator ambalare colete pentru sediul nostru din Turda.

Locație

Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 443
Afișări: 750
Expiră: 16-06-2019 14:19:25

Comentarii