fbpx

anunt gratuit

MODULO DECORATIVE SOLUTIONS Turda cauta ELECTRICIAN!

Contact resurse.umane@modulo.fr
Turda, str. 22 Decembrie 1989, nr. 29
Adăugat 23-02-2021 01:10:47
Adăugat de
Vizitator

Descriere

MODULO DECORATIVE SOLUTIONS Turda, companie ce produce piatra decorativa de interior si exterior, cauta ELECTRICIAN!

Detalii Job

Departament: Mentenanta

Nivel cariera: nivel mediu (3 -5 ani experienta)

Adresa: str. 22 Decembrie 1989, nr. 29, Turda, jud. Cluj

Program de lucru: in 3 schimburi

Tipul ofertei: contract pe perioada determinata de 3 luni cu posibilitate de prelungire

Responsabilitati principale:

  • Repara si intretine instalatiile electrice si echipamentele de pe liniile de productie
  • Verifica sistematic utilajele in vederea constatarii anomaliilor in functionare din punct de vedere electric si sesizeaza orice defectiune a echipamentelor
  • Realizeaza diagnosticarea defectiunilor electrice aparute la mecanismele utilajelor
  • Verifica senzorii de pe liniile de productie

Cerinte:

  • Studii si diploma in domeniul electric
  • Experienta in domeniu
  • Cunostinte de citire a schemelor electrice si de identificare a componentelor electrice/ a defectelor conform utilajelor si instalatiilor din dotare
  • Abilitati de comunicare, lucru in echipa si atentie la detalii
  • Capacitate de rezolvare a problemelor si de stabilirea a prioritatilor
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv – beneficiem de facilitatile fiscale din domeniul constructiilor – salariu brut de minim 3.000 lei si taxe salariale reduse
  • Orele suplimentare platite cu 175%
  • Spor de weekend 6%
  • Spor de noaptea 25%
  • Tichete de masa in valoare de 20 lei/zi
  • Decontare partiala transport pentru naveta

Doar candidatii care corespund profilului comunicat vor fi contactati.

Locație

Turda
str. 22 Decembrie 1989, nr. 29

Comentarii

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate