fbpx

anunt gratuit

MODULO DECORATIVE SOLUTIONS - angajeaza Controlor Calitate

Contact 0752.194.399
Adăugat 19-05-2020 13:16:25

Descriere

MODULO DECORATIVE SOLUTIONS - angajeaaza Controlor Calitate

Responsabilitati:

  • Inspecteaza calitatea produselor ce intra in procesul de fabricatie si ambalare, in conformitate cu tehnologia de fabricatie si standardele interne de calitate
  • Completeaza si arhiveaza fisele de masuratori
  • Urmareste respectarea tehnologiei de fabricatie si a standardelor interne de calitate
  • Raporteaza defectele aparute si intocmeste lista cu neconformitati

Cerinte:

  • Studii medii
  • Experienta in domeniu CTC de minim 2 ani
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi si in anumite weekend-uri (cu plata orelor suplimentare si spor de weekend)

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Salariu atractiv
  • Ore suplimentare plătite 175%
  • Spor de weekend 6%
  • Spor de noaptea 25%
  • Tichete de masă in valoare de 20 lei/zi
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii (Paste, Craciun)
  • Cadouri pentru copiii angajatilor cu ocazia sabatorilor de iarna si 1 Iunie
  • Ajutoare sociale (naşterea copilului, deces)
  • Decontare bonuri de combustibil pentru localitatile limitrofe Turzii

Locație

Turda
Strada 22 Decembrie 1989, Turda, Romania

Comentarii