fbpx

anunt gratuit

Modulo angajeaza Laborant Productie

Contact resurse.umane@modulo.fr
0752 194 399
Adăugat 11-01-2021 16:18:23

Descriere

Cautam coleg/colega cu sau fara experienta, dar care sa fie ambitios, motivat si dispus sa invete.

Candidatul ideal:

  • Studii medii/postliceale
  • Cunostinte sau studii de laborant/operator chimist, efectuare analize laborator in industria constructiilor
  • Experienta pe un post similar constituie avantaj
  • Cunostinte de operare PC
  • Initiativa, rigurozitate, meticulozitate, integritate profesionala, responsabilitate, dorinta de imbunatatite continua si atitudine proactiva

Descrierea jobului:

  • Realizarea analizelor/testarilor uzuale zilnice atat pe materii prime cat si pe produse finite conform fiselor
  • Inregistrarea si interpretarea rezultatelor testelor
  • Intocmirea rapoartelor periodice si transmiterea lor catre toate partile implicate in procesul de productie
  • Realizarea de teste conform cerintelor

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv
  • Laborator echipat si posibilitati de dezvoltare profesionala
  • Tichete de masa in valoare de 20 lei/zi
  • Decontarea partiala a transportului pentru naveta

Doar candidatii care corespund profilului comunicat vor fi contactati.

Locație

Turda
Strada 22 Decembrie 1989 29, Turda, Romania

Comentarii

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate