fbpx

anunt gratuit

Masinist masini terasamante - Volist

Adaugă la Favorite
Prețul/salariul este negociabil
Contact Resurse umane
Adăugat 12-08-2019 11:55:26
Adăugat de
Vizitator

Descriere

SANEX S.A., de peste 45 de ani pe piata, lider in productia de placi ceramice prin brandul CESAROM, membra a grupului austriac Lasselsberger, angajeaza in fabrica din Cluj-Napoca:

Volist - masinist masini terasamente

Responsabilitati post:

- Deservirea sectiilor de productie cu materii prime si materiale;
- Alimentarea cu rebut a instalatiei de incasat placi ceramice arse;
- Descarcarea/incarcarea materiilor prime si materialelor in/din mijloace auto;
- Mutarea materiilor prime livrate din boxa de tranzitie in boxa alocata fiecarei materii prime;
- Descarcarea big bag-urilor cu pudra de la filtru in boxe sau agitatoare.

Cerinte:
• Studii medii;
• Experienta in domeniu
• Atestat masinist masini terasamente
• Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi: 8-16/6-14/14-22

Beneficii:
• Tichete de masa -10 lei/zi lucrata
• Decont transport

Locație

Cluj-Napoca
Cluj-Napoca, Romania

Detalii anunț

ID Anunț: 538
Afișări: 275
Expiră: 11-09-2019 11:55:26
In categories: Locuri de muncă

Comentarii