fbpx

anunt gratuit

INGINER CONSTRUCTOR

Prețul/salariul este negociabil
Contact Toma Aurica - 0745.510.088
Adăugat 11-03-2020 13:28:24
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Candidatul ideal :

  • Experienta de minim 5 ani dobandita intr-o fuctie similara
  • Studii superioare in domeniul constructiilor
  • Cunostinte tehnice si de legislatie solide, pentru a putea lua decizii optime in mod rapid
  • Bun cunoscator al materialelor in domeniul constructiilor
  • Foarte bune capacitați de organizare si planificare;
  • Sa cunoasca si sa fie un bun utilizator al programelor Microsoft Office.
  • Abilitați de comunicare, leadership, spirit de echipa, capacitate de adaptare;
  • Sa fie disponibil pentru activitatea ce se desfasoara in santiere.
  • Obligatoriu permis de conducere – Cat. B

Descrierea postului

  • Coordoneaza si supravegheaza personalul din santier prin repartizarea in functie de pregatirea profesionala, capacitatea de munca si aptitudini.
  • Asigura respectarea planului de executie pe activitati, organizeaza si impune ritmul de executie pentru realizarea lucrarilor la termenele propuse conform graficelor.
  • Urmareste aprovizionarea de materiale aprobate in fisele tehnice pentru realizarea proiectului.
  • Raspunde de calitatea lucrarilor executate si incadrarea acestora in cerintele tehnice.
  • Întocmește situații de lucrări, devize, rapoarte de lucru, procese verbale și orice altă documentație
  • Se asigură că termenele de finalizare a lucrărilor sunt respectate
  • Asigura cunoastera, aplicarea si respectarea normelor de SSM, SU si Protectia Mediului de catre toti angajatii din santierul coordonat.
  • Pastreaza o bune relatie de colaborare cu beneficiarii

Locație

Turda
Turda, Romania

Comentarii