fbpx

anunt gratuit

FINDER ROMANIA angajeaza gestionar depozit

Adaugă la Favorite
Contact Finder Echipamente SRL
0264 403888
Adăugat 18-07-2019 08:44:37
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Finder Romania angajeaza Gestionar Depozit

Cerinte

- Studii medii sau superioare
- capacitate de gestionare a stocurilor companiei
- Bun organizator
- Persoana motivata, orientata spre rezultate
- Spirit organizatoric, atent la detalii
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office,Outlook)
- Permis de conducere
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj

Descrierea postului

- participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii
- efectuarea inventarului saptamanal a stocului de marfa
- efectuarea receptiei fizice si scriptice a marfii
- inregistrarea si prelucrarea informatiilor referitoare la stocuri

Oferim

- seriozitate si stabilitate

- pachet salarial atractiv
- posiblitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si un ambient placut  al unei societati de renume la nivel mondial

Locație

Turda
strada Clujului nr. 75F Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 510
Afișări: 665
Expiră: 17-08-2019 08:44:37
In categories: Locuri de muncă

Comentarii