fbpx

anunt gratuit

Electromecanic

Contact 0726.444.915
Adăugat 29-01-2020 16:46:56
Adăugat de

Descriere

Echipa Macromex se extinde cu noi colegi Electromecanici in locatia High Bay Campia Turzii.

Responsabilităţi:
- Asigura intretinerea si buna functionare pentru toate utilajele si echipamentele din platforma logistica;
- Remedierea blocajelor, defectiunilor aparute la instalatiile de transport paleti (conveyoare, macarale HBW), modificarea setarilor functionarii instalatiei de frig in cazul aparitiei unor defectiuni;
- Participa la lucrarile de intretinere periodica si reparatii ale echipamentelor si instalatiilor din cadrul depozitului.

Cerinţe:
- Calificare de electrician, electromecanic;
- Foarte bune cunostinte si experienta in activitati de intretinere si mentenanta echipamente industriale;
- Experienta anterioara pe un post similar min. 3 ani;
- Cunostinte legate de functionarea instalatiilor automatizate;
- Autorizare electrician MT (medie tensiune), reprezinta avantaj;
- Calificare de frigotehnist, reprezinta avantaj;
- Calificare ca stivuitorist, reprezinta avantaj;
- Cursuri de alpinism, reprezinta avantaj;
- Autorizari PSI, pompier civil, ISCIR, etc., reprezinta avantaj;
- Buna capacitate de adaptare;
- Lucru in echipa;
- Atentie deosebita, meticulozitate.

Mediu de lucru profesionist si dinamic, pachet salarial motivant, acces la instruire si dezvoltare a carierei.

Doar candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Locație

Câmpia Turzii
Strada Laminoristilor nr. 149, Parc Industrial Reif

Video

Detalii anunț

ID Anunț: 677
Afișări: 277
Expiră: 28-02-2020 16:46:56
In categories: Locuri de muncă

Comentarii