fbpx

pmp 1300x300

anunt gratuit

ASA Cons Romania caută: INGINER Junior - Absolvent al Facultății de Construcții sau Student în an terminal

Adaugă la Favorite
Contact contact@asacons.ro
simina.stoica@asacons.ro
Adăugat 17-09-2019 20:41:25
Adăugat de
Vizitator

Descriere

ASA Cons Romania, parte a Grupului CONSOLIS, specializata în producţia elementelor din beton armat si precomprimat, cauta: INGINER  Junior - Absolvent al Facultatii de Constructii sau Student in an terminal  - 2 Posturi.

Detalii job

Departament:  Productie  / Calitate

Nivel cariera:   Entry level (0-2 ani)

Adresa: Turda, str. 22 Decembrie 1989, nr. 27

Tipul ofertei: Full Time;  Durata contractului: perioada nedeterminata

Cerinte minime:

Studii superioare: Absolvent sau student in an terminal al Facultatii de Constructii ;

Foarte buna capacitate de planificare, organizare;

Foarte bune abilitati de comunicare ;

Responsabilitati principale:

Verifica si asigura documentatia tehnica necesara fiecarui loc de munca, actualizeaza documentatia cu modificarile survenite;

Urmareste si verifica intregul proces de productie al elementelor prefabricate din beton armat; Raspunde de realizarea productiei de prefabricate conform programului  zilnic ;

Raspunde de respectarea cu strictete a standardelor, a normativelor tehnice si a altor conditii de calitate prevazute;

Beneficii:

Pachet salarial atractiv ; Se aplica facilitatile OUG 114/20018 – scutiri de impozit si alte taxe;

Bonus lunar corelat cu volumul productiei, acesta poate fi  10%; 20% sau 25% aplicat la salariul de incadrare;

Tichete de masa lunar; Tichete cadou la Paste si Craciun;

Bonus de fidelitate;

Acces la programe de dezvoltare profesionala;

Alte Informatii:

Program de lucru :   luni –  joi : 08:00 -   17:00 ; cu 30 min. pauza de masa

        Vineri       : 08:00 –  15:00 ; cu 30 min. pauza de masa

Sau

        luni –  vineri : 06:00 – 14:30 sau 14:00 – 22:30 - Corelat cu schimburile de productie

În cazul în care considerați că îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți  interesat de unul dintre aceste posturi, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. până la data de 30.09.2019 la una din adresele :

sau, puteti sa-l depuneti personal  la sediul societatii noastre, in Turda, str. 22 Decembrie 1989 nr. 27.

Doar candidaţii care corespund profilului comunicat vor fi contactaţi.

Locație

Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 582
Afișări: 377
Expiră: 17-10-2019 20:39:00
In categories: Locuri de muncă

Comentarii