fbpx

anunt gratuit

ARHIVATORUL angajează INGINER DE SISTEM în Câmpia Turzii

Adaugă la Favorite
Contact resurseumane@arhivatorul.ro
Adăugat 31-07-2019 10:39:39
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Suntem cel mai sigur depozit de documente și ne dezvoltăm continuu pentru a fi unica soluție perfectă pentru nevoile clienților. Credem în oameni și în legăturile care se construiesc între ei. Credem în ceea ce putem realiza împreună. Suntem într-o continua dezvoltare și căutăm oameni dornici de perfecționare.

/// Căutăm coleg pentru postul de INGINER DE SISTEM:

– Locație: Câmpia Turzii, jud. Cluj

/// Ce responsabilități vei avea:

– Lucrul cu un sistem de managementul documentelor – analiza şi construirea fluxurilor de lucru, măştilor de documente, automatizărilor necesare pentru personalizarea aplicaţiei în funcţie de cerinţele clienţilor.

– Generarea cerințelor de sistem bazându-se pe cerințele utilizatorilor;

– Verificarea faptului că cerințele de sistem sunt consistente, complete și corecte;

– Activități de dezvoltare și implementare a cerințelor din documentatia tehnică de analiză

– Instalarea și configurarea serverului de management de documente.

– Creare de librării pentru automatizări la nivelul serverului de aplicație.

– Creare de automatizări la nivelul serverului de aplicație.

– Creare de aplicații pentru manipularea datelor din server.

– Participarea la configurarea aplicaţiilor necesare şi testarea aplicaţiilor;

– Participarea la proiectarea şi modificarea structurii bazelor de date prin codarea descrierii datelor folosind sisteme de gestiune a bazelor de date relaţionale;

– Întreţinerea dicţionarelor de date introducând şi modificând definiţii;

– Oferirea asistenţei utilizatorilor pentru folosirea proiectelor software dezvoltate

– Testare unitară aplicație/bază de date

– Suport post-implementare: răspunde de asigurarea calităţii la lucrările executate şi respectă procedurile de lucru, păstrează confidenţialitatea datelor şi informaţiilor la care are acces prin exercitarea atribuţiilor.

/// Te așteptăm alături de noi dacă ai următoarele competențe și abilități:

– Cunoști limbajele de programare: Java, Javascript, C#, C++

– Programare Web: HTML, CSS, ASP .NET

– Baze de date: SQL Server, Oracle

– Ai noțiuni de retelistică

– Ești motivat de situații si informatii noi, de schimbări și provocari, considerându-le oportunități;

– Te caracterizează amabilitatea, seriozitatea, tenacitatea și ai o viziune pe termen lung;

– Ești atent la detalii, adaptabil, ai simț de răspundere și ești orientat spre rezolvarea problemelor și îndeplinirea obiectivelor;

/// Noi îți oferim:

– oportunități de dezvoltare personală și profesională permanentă, astfel încât să evoluăm împreună;

– pachet de beneficii atractiv și tot ce vei avea nevoie pentru a-ți desfășura activitatea;

– plan de carieră deschis. Succesul nu este doar o destinație, ci un întreg proces, un mod de gândire și de viață.

Avem un mediu de lucru dinamic, dar relaxat, cu multe provocari specifice unui start-up, dar care te va face sa vii cu drag la munca dimineata.

Echipa Arhivatorul așteaptă să te cunoască.

Locație

Câmpia Turzii

Detalii anunț

ID Anunț: 527
Afișări: 236
Expiră: 30-08-2019 10:37:00

Comentarii