fbpx

anunt gratuit

Anunt angajare

Contact +40374484200 sau 0729905986
Adăugat 17-09-2020 13:48:04
Adăugat de
Vizitator

Descriere

HENKEL ROMANIA OPERATIONS

Fabrica de adezivi Campia Turzi, Romania

MECANIC MENTENANTA - Divizia Adezivi

Responsabilitati:

  • Asigura buna functionare din punct de vedere mecanic a echipamentelor utilizate in procesul de productie si intretinerea lor permanenta
  • Verifica si participa la lucrarile de intretinere/reparatii ale instalatiilor interioare si exterioare ale fabricii:instalatii sanitare, gaze, canalizare, incalzire, alimentare cu apa
  • Participa direct la lucrarile de revizii planificate conform fiselor de revizii pentru fiecare utilaj
  • Verifica si semnaleaza orice neregularitate in functionarea masinilor
  • Participa la montajul si punerea in functiune de instalatii si utilaje noi
  • Actioneaza prompt pentru oprirea in caz de avarie a instalatiilor si masinilor
  • Raspunde de respectarea instructiunilor de sanitate si securitate a muncii si de prevenire si stingere a incendiilor la postul de lucru de unde isi desfasoara activitatea

 Cerinte:

  • Educatie: liceu/scoala profesionala de profil mecanic
  • Experienta: minim 3 ani in activitati similare
  • Cunostinte mecanice/pneumatice temeinice
  • Cunostinte operare PC medii
  • Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi(06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00);
  • Abilitati de comunicare eficienta in cadrul unei echipe si un simt al responsabilitatii ridicat

Oferim:

  • Salariu fix, bonuri de masa
  • Asigurare de sanitate, Asigurare de viata, decontarea a 65%din costul abonamentului la sala de sport/bazin innot
  • Transport in/din localitatile: Campia Turzii, Turda, Viisoara, Luna, Luncani, Ocna Mures, Mihai Viteazu

Locație

Câmpia Turzii

Comentarii

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate