fbpx

anunt gratuit

Angajam Vopsitori Constructii

Contact resurse.umane@modulo.fr

0752 194 399
Adăugat 16-09-2020 08:46:11

Descriere

Modulo Decorative Solutions, fabrica ce produce piatra reconstituita din ciment si ipsos, angajeaza 4 vopsitori.

Cerinte:

- studii medii

- foarte multa indemanare si simt estetic

- dorinta de a invata si de a se perfectiona in domeniu

- disponibilitatea la munca in 3 schimburi

- experienta in decorare ceramica/sticla sau vopsiri auto – este considerata un avantaj

Responsabilitatile postului includ:

- executarea de vopsiri/spray-eri de produse conform retetelor si normelor existente in productie

Beneficii oferite:

- mediu de lucru dinamic si competitiv, posibilitati de dezvoltare a carierei, recompensarea performantelor

- ore suplimentare platite cu 175%

- spor de weekend 6%

- spor de noaptea 25%

- tichete de masa in valoare de 20 lei/zi

- ajutoare sociale

- cadouri pentru copiii angajatilor cu ocazia sarbatorilor

- decontare bon de combustibil/abonament pentru cei care fac naveta

Va asteptam in echipa Modulo!

Locație

Turda
str. 22 Decembrie 1989, nr. 29, Turda, jud. Cluj

Comentarii

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate