fbpx

anunt gratuit

Angajam Sudori Mig Mag!

Prețul este negociabil
Contact Alina Sarbu - 0787 840 094/ 0264 704 991
Adăugat 13-01-2021 16:28:14
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Angajăm pentru clientul nostru, companie multinațională, producătoare de benzi transportoare - Sudori Mig Mag!
Locația: Comuna JUCU, Parc Tetarom III, jud. Cluj
Program de lucru: L-V : 06:00 - 15:00 (1 ora pauza de masă)
Oferim:
• Salariu fix de încadrare-negociabil im urma interviului
• Evaluarea anuala a performantei cu posibililatea de crestere salariala in functie de rezultate
• Transport asigurat din localitățile: Dej, Gherla, Cluj-Napoca,Turda, Câmpia Turzii/decont transport
• Tichete de masă pentru fiecare zi lucrătoare
• Bonus si tichete cadou de sarbatori
• Bonusuri si suport financiar pentru situatii speciale
• Echipament modern de munca
• Bonus la recomandarea unui angajat nou
• Abonament 7 Card
• Pachet servicii medicale la Regina Maria
Cerințe:
• Certificat de calificare sau experienţă anterioară de sudare
• Cunoaşterea dispozitivului de tăiere cu plasmă, a dispozitivelor de măsurare şi a uneltelor manuale utilizate în fabricare
• Experiență/cunoștințe lăcătuserie-constituie un avantaj
• Bune cunoștințe de desen tehnic
Atribuții:
• Citeşte desenele tehnice
• Utilizează dispozitive de măsurare generale şi a uneltelor de fabricare pentru producerea cadrelor spiralate şi a componentelor ataşate
• Construieşte cadre spiralate şi piese ataşate
• Participă la instruirea şi îndrumarea noilor angajaţi
• Participă activ la îmbunătăţirea continua a produselor şi a proceselor

Locație

Cluj-Napoca

Comentarii

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate