fbpx

anunt gratuit

Angajam secretara

Adaugă la Favorite
Contact 0730188727
Adăugat 03-05-2019 16:16:30
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Companie din Turda, angajeaza persoanal pentru munca de secretariat și relații cu publicul.
Cerintele postului:
-studii medii/superioare
-experienta pe o poziție similara constituie un avantaj
-cunoștinte operare calculator
-capacitate de organizare și planificare a activitaților
-loialitate și confidentialitate

Descrierea postului
-înregistrare documente interne
-redactare cereri către diverse instituții
-depunere/ridicare documente la/de la diverse instituții
-scanare și arhivare documente
-mentinerea relatiilor cu clientii, colaboratorii și furnizorii

Candidatii pot trimite un CV la următoarea adresa de email contact'arond'arcada-grup.ro.
Numai candidatii selectati vor fi invitați la un interviu, a carui data va fi stabilită de comun acord cu aceștia.
Compania își rezerva dreptul de a testa competentele declarate de candidati.
Informatii suplimentare: 0730188727

Locație

Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 423
Afișări: 436
Expiră: 02-06-2019 16:16:30

Comentarii