fbpx

anunt gratuit

Angajăm REPREZENTANT Relații cu Clienți, pentru biroul nostru din Turda.

Adaugă la Favorite
Contact O 3 Trade
Adăugat 16-05-2019 14:00:23
Adăugat de
Vizitator

Descriere

Candidatul ideal ar trebui să îndeplinească următoarele criterii:

Cel puțin 2 ani de experiență profesională relevantă în vânzări sau relații cu clienți (experiența în domeniul de optică medicală ar fi un avantaj).
Excelente abilități de comunicare în limbile maghiară și română-CRITERIU OBLIGATORIU
Limba engleză reprezintă un avantaj.
Personalitate proactivă cu gândire pozitivă.
Abilități interpersonale puternice, orientare spre rezultat.
Interacțiune excelentă și abilități organizaționale, atenție la detalii.
Abilitate de a prioritiza sarcinile.
Cunoștințe solide de MS Office și Outlook;

Descrierea postului:

Raspunde si rezolva solicitările clienților, telefonic, prin e-mail sau chat, într-o manieră eficientă.
Menținerea unui grad ridicat de profesionalism, disponibilitate, fiabilitate și flexibilitate;
Angajament complet față de succesul afacerii și standarde înalte de realizare.

Oferim:

un mediu de lucru dinamic și prietenos, plin de provocări și oportunități de creștere.
pachet salarial atractiv.
Detalii despre companie:

O3 Trade SRL este distribuitor de articole optice, care oferă o gamă largă și variată de produse, ceea ce are ca rezultat un portofoliu care oferă clienților o soluție optimă și completă a produselor optice, cum ar fi: rame de ochelari, lentile, ochelari de soare, ochelari, lentile de contact si accesorii.

Căutăm un reprezentant cu experiență, pentru departamentul de relații cu clienții, din Turda/Campia-Turzii sau împrejurimi.

Locație

Turda

Detalii anunț

ID Anunț: 441
Afișări: 573
Expiră: 15-06-2019 14:00:23

Comentarii